Vedení Jihočeského KV KSČM ani v letní “okurkové“ sezóně nezahálí

27. 8. 2019

V pondělí 26. srpna 2019 v sídle Jč KV KSČM intenzivně jednaly za přítomnosti předsedkyně a místopředsedy KV Aleny Nohavové a Ivana Nadberežného hned dvě skupiny jihočeských komunistů. Tou první skupinou bylo jednání Mediální komise Jč KV a druhou jednání Krajské rady zastupitelů v městských a obecních zastupitelstev, sdružujících zastupitele v městských a obecních zastupitelstvech zvolených na kandidátkách KSČM.

Mediální komise se opakovaně zabývala svým Statutem a náplní činnosti. Pozitivní je schválení a doporučení schválení svého „Statutu“ plénu krajského výboru. Přítomní dále přijali s uspokojením informaci o návštěvnosti webových stránek komunistů Jihočeského kraje. Rovněž přivítali zřízení nových webových stránek OV KSČM Prachatice.

Krajská rada zastupitelů v městských a obecních zastupitelstev projednala výsledky své činnosti a ne vždy byla spokojená. Shrneme-li kritické připomínky, tak jsou v oblasti malé informovanosti veřejnosti o převážně dobré práci našich zastupitelů. Byly přijaty náměty a doporučení ke zlepšení. V závěru dílčí části jednání účastníci zvolili nového předsedu.

V závěru celého jednání poděkovala předsedkyně krajského výboru Alena Nohavová všem za aktivní a neformální zapojení se do diskuse a popřála do zbytku dovolené a prázdnin co nejlepší odpočinek.

 

Autor: 
jk
Zdroj: 
Vlastní