Aktuálně

22. 2. 2024

Průzkum ukazuje, že 17 % voličů, kteří hlasovali poštou, přiznalo, že hlasovali ve státě, kde již nemají trvalý pobyt; 21 % vyplnilo hlasovací lístky za jiné osoby; 17 % podepsalo hlasovací lístky za rodinné příslušníky bez souhlasu (všechny tyto 3 praktiky jsou nezákonné ve všech státech USA) a 8 % respondentů uvedlo, že jim byla za jejich hlas nabídnuta „úplata“ nebo „odměna“.

22. 2. 2024

17. února 2024 uskutečnil Národně sociální klub s podporou Českého svazu bojovníků za svobodu a Klubu českého pohraničí Jakuba Kubaty Českobudějovicko a okolí s dalšími partnery podporující volební koalici STAČILO!, 25. Tradiční výstup na Kleť.

22. 2. 2024

Beseda s europoslankyní, předsedkyní KSČM a lídrem koalice STAČILO! Kateřinou Konečnou nad aktuálními tématy, návrhy koalice na řešení současné krize i nad postavením České republiky v Evropském parlamentu. Další hosté kandidáti do EP: Jana Turoňová, Petra Rédová, Jan Skalický, lídr voleb do krajských zastupitelstev v Jihočeském kraji za KSČM Kateřina Jirousová a glosátor Vidlák.

22. 2. 2024

V čísle 3/2024 Naší pravdy jsme pod titulkem Jak rozevřené jsou majetkové nůžky? analyzovali reálná data z průzkumu o rozdělení majetku v české společnosti. A konstatovali, že nejbohatší skupina 20 % české populace má v průměru nahromaděný asi 400krát větší majetek oproti průměru majetku ve skupině 20 % nejchudších obyvatel.

21. 2. 2024

Ve středu 21. února se v Jindřichově Hradci v sále na Střelnici uskutečnilo další představování kandidátů STAČILO! do Evropského parlamentu.  77 účastníků bylo velmi spokojeno s vystoupením zdravotní sestry Petry Redové a bloggera Vidláka (Daniela Sterzika) a právničky Jany Turoňové. Setkání moderoval hlavní organizátor Karel Chromý, člen SD - SN.

21. 2. 2024

Jak že to říkali v oné pohádce? »Tedy hnal Kazisvěta všechen lid… Vzali vidle, kosy – panečku, ti ho hnali – všichni lidé!«

20. 2. 2024

Umělá inteligence v europarlamentu – zisk nad bezpečím lidí

20. 2. 2024

Jak že to říkali v oné pohádce? "Tedy hnal Kazisvěta všechen lid... Vzali vidle, kosy - panečku, ti ho hnali - všichni lidé!"

Tak jako kdysi husité vzali do svých rukou vidle a cepy a povstali proti nehodné své vrchnosti, 

20. 2. 2024

Koncern Agrofert v pondělí na svém webu uvedl, že rozumí požadavkům evropských zemědělců a vyjádřil podporu aktivitám jen agrární komory a zemědělského svazu. Tedy těch (stávkokazů), kteří  se od pondělních protestů distancovaly.

19. 2. 2024

Prezident Agrární komory ČR Jan Doležal 9. ledna pro MF Dnes napsal, že němečtí zemědělci dospěli k závěru, že už toho mají dost, a že je zvědavý, kdy čeští zemědělci a další občané České republiky usoudí, že mají své vlády už také dost.

Stránky