Aktuálně

5. 6. 2023

Nový videorozhovor s premiérou v neděli 4. června ve 20.00 přinesl debatu o dnešních babičkách. Ale zmínka bude i dědečcích. Hosty ve studiu JčTEĎ.cz-TV budou předsedkyně Krajské rady seniorů Jihočeského kraje Alena Nohavová a místostarostka města Tábora Lenka Horejsková. Prozradí vše o premiérovém jihočeském ročníku soutěže Babička roku, jehož finále bude hostit Tábor.

1. 6. 2023

Současný asociální přístup vládní koalice k důchodcům je více než alarmující. Pod záminkou boje proti enormně vysokému schodku státního rozpočtu, který vláda není schopna naplnit, představila svůj plán, tzv. konsolidační balíček založený na ožebračováni občanů.

30. 5. 2023

Komunisté společně se zástupci dalších levicových sil dnes na Malostranském náměstí v Praze protestovali proti podpisu tzv. obranné smlouvy mezi USA a Českou republikou, kterou minulý týden signovala v Pentagonu coby vládní zmocněnkyně ministryně obrany Jana Černochová (ODS). Slyšeli je právě jednající poslanci?

30. 5. 2023

 Milion Čechů v chudobě, ale hlavně že jsou desítky miliard do zbrojení

29. 5. 2023

ZEVO je zkratka pro Zařízení pro Energetické využívání Odpadů. Není to klasická spalovna, kde se odpady pouze likvidují, v ZEVO se odpad přeměňuje v ELEKTRICKOU ENRGII A TEPLO.

28. 5. 2023

Mladí lidé v Číně drží prst na tepu doby, ať už jde o vzdělávání, technologie nebo vztah k životnímu prostředí. Jaké jsou trendy, se na vlastní oči přesvědčil Ludvík Šulda, který přijal pozvání na konferenci „Most budoucnosti“ pořádanou Všečínskou federací mládeže. Povídali jsme si o politice, zajímavých památkách i o zkušenostech s ne/řízením autonomních automobilů.

25. 5. 2023

Programový článek předsedy Ústředního výboru Komunistické strany Ruské federace. Z obsáhlého programového článku vyjímáme:

Válka byla vyhlášena

24. 5. 2023

Byli bychom panu prezidentu P. Pavlovi velmi vděční, kdyby nám, českým vlastencům, alespoň dodatečně sdělil, v čem a kdy "sudetoněmecký landsmanšaft" přispěl ke zlepšení česko – německých vztahů až tak, že považoval za nutné za to poděkovat B. Posseltovi.

23. 5. 2023

V nejbližší době se chystá fórum pro rozvoj Tibetu, na kterém se bude vysílat prezentační video s názvem Dekódování modernizace v čínském stylu na »střeše světa«.

23. 5. 2023

Zatímco vláda lidem říká, že dobá je zlá a je potřeba si utáhnout opasky, sami vládní představitelé přichází se zbytečnými návrhy, které v současné situaci vůbec ničemu nepomohou a zcela nesmyslně zatíží státní rozpočet. A nejen státní.

Stránky