Mediální výstupy

13. 3. 2018

Oslava proběhla ve Strakonicích 12.3. 2017. Podle spokojenosti návštěvníků usuzuji, že se akce líbila. Každá žena dostala kytičku s přáníčkem a poukázky na občerstvení. K dobré náladě zatančila skupina Čtyřlístek po vedením paní Motlové, k tanci a poslechu zahrála kapela ze Strakonice. Náš svátek obohatil svou návštěvou také ředitel okresní nemocnice Strakonice MUDr.

6. 3. 2018

6.3 2017 děvčata z LKŽ Strakonice navštívila okresní nemocnici ve Strakonicích a to přímo oddělení následné péče.

18. 2. 2018

Milé přítelkyně, vážení přátelé,

už dlouho jsem toto oslovení nepoužil, a bylo mi to líto. Stýskalo se mi po vás. Chtěl bych vám poděkovat za pozvání a chtěl bych vám říci, že jsem sem přijel z několika důvodů.

27. 12. 2017

Také o letošních Vánocích se v Praze a některých dalších městech republiky podávala rybí polévka. Primárně určená lidem bez domova. Novodobá tradice, která přes svůj ušlechtilý záměr ukazuje odvrácenou, nelidskou tvář dnešního společenského systému.

21. 12. 2017

Počítá s tím návrh připravený ministerstvem vnitra, dnes by se měla změnami zabývat vláda premiéra Andreje Babiše (ANO), aby mohly nabýt účinnosti k začátku příštího roku.

17. 12. 2017

Evropa není emancipovaná, nemá emancipovanou vlastní politickou linii, a to ji dál strhává do chaosu. Řekl to na sobotním 10. zasedání ÚV KSČM v Praze jeho předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip. Tento chaos je podle něj patrný na i české politické scéně.

30. 11. 2017

Prohlášení Ústředního výboru ČSBS odsuzující spolek Država Morava a Slezko, z.s. Z prohlášení vyjímáme: ÚV ČSBS co nejrozhodněji odsuzuje snahu spolku Država Morava a Slezko, z.s. o návrat výrazu „árijský“ do českých a evropských slovníků. Podrobnosti níže.

Více zde: 

28. 11. 2017

»Místopředseda« Fiala

22. 11. 2017

Musím se ptát, proč se výzkumná agentura STEM ptá zrovna nevoličů na to, zda jsou spokojeni s výsledky voleb, když je vlastně ani nešli ovlivnit. Ze zveřejněných dat vyčteme, že 61 procent nevoličů je nespokojeno s výsledkem voleb. Co z toho vyplývá?

16. 11. 2017

Více než 20 tisíc delegátů 19. světového festivalu mládeže a studentstva, zastupujících více než 150 zemí, kteří se od 14. do 22. října 2017 sešli v ruském Soči pod heslem solidaritu a sociální spravedlnost, bojujeme proti imperialismu budujme budoucnost!,“ vydalo následující prohlášení:

Celé prohlášení zde

8. 11. 2017

O novinkách, které nastaly ve Vzdělávacím centru a knihovně Miloslava Ransdorfa, informovaly na tiskové konferenci v Praze výkonná ředitelka centra Helena Suchá a předsedkyně spolku Marie Krejčová.

19. 10. 2017

Úvodem: Předkládaná zpráva podává informaci o legislativních aktivitách poslaneckého klubu KSČM za 7. volební období Poslanecké sněmovny PČR.

11. 10. 2017

Memorandum o těžbě lithia, které minulý týden podepsal ministr průmyslu Jiří Havlíček (ČSSD) s australskou společností European Metals Holdings (EMH), chce KSČM zrušit. Novinářům to včera řekl předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip.

9. 10. 2017

Jak hluboko se ještě propadne ČT do politického hnoje a marasmu; příští neděli má být v cyklu GEN odvysílán premiérový díl Mašínovi, jako výběr české elity…

Česká televize dál pokračuje ve své anální politice, jejímž dalším úkazem je fakt, že má příští neděli odvysílat premiérový díl z cyklu GEN pod názvem „Mašínovi“; jde o seriál věnovaný elitám českého národa…  

8. 10. 2017

Stát musí mít naprostou kontrolu nad tuzemskými zdroji surovin. Musí mít kontrolu nad jejich vyhledáváním, těžbou, zpracováním, využitím a nad obchodem s nimi. Jedná se totiž o dar, který obdrželi občané, nikoli pár nehodných správců země. Ani uhlí ani vodu ani lithium nikdo z nás nevytvořil. Dostali jsme tyto dary všichni, a tak právem žádáme, aby užitek náležel jednomu každému z nás.

2. 10. 2017

Brány Kulturního domu Hrad v Litoměřicích, který je ukázkou vynikající práce architektů kloubící staré s novým, se otevřely v sobotu pro účastníky třetího ročníku Litoměřického odborného semináře (LOS). Ti prakticky zaplnili sál. Akci, která se již stává tradicí, pořádal KV KSČM Ústí nad Labem.

4. 9. 2017

..."Tato země sice před onou „revolucí“ neoplývala tolika dovozovými auty, ani se nepyšnila bohatci jako Babiš, sankcionovala lidi za pokusy podvracet politické zřízení ve jménu svobody slova, ale byla bez domácího i zahraničního dluhu, potravinově soběstačná, s funkčními a všeobecně dostupnými veřejnými službami, bezplatným zdravotnictvím, školstvím i předškolními službami, dávající spravedliv

23. 8. 2017

K cestě francouzského prezidenta Emmanuela Macrona do střední a východní Evropy, kdy se mimo jiné setká s premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD), se v pořadu Události, komentáře ČT24 vyjádřili europoslankyně Kateřina Konečná (KSČM) a předseda poslaneckého klubu KDU-ČSL Jiří Mihola.

14. 8. 2017

Jako by nám příroda chtěla ukázat, že nejen politické půtky a vládní hašteření jsou tím, o co bychom se měli starat. Poslední bouřky a větry zničily majetek mnoha lidem. A jen těžko budou tyto škody napravovány. Objevují se zákazy vstupu do lesa kvůli větrem poničeným stromům a rozhodně bychom je měli respektovat.