Aktuálně

18. 6. 2024

Využít marketingového potenciálu úspěšné značky STAČILO! chtějí komunisté, ale i další levicové či národní síly i v nadcházejících krajských volbách, které nás čekají v září.

18. 6. 2024

STAČILO v Jihočeském kraji vás zve na slavnostní podpis koaličních smluv a následnou tiskovou konferenci. Podrobnosti v pozvánce zdenebo níže ve formátu jpg.

18. 6. 2024

Bruselu jsme vzkázali STAČILO!, teď zameteme i krajské radnice

17. 6. 2024

Konečně mám chvilku času napsat své dojmy z kampaně před volbami do Evropského parlamentu. Byla pro mě trochu schizofrenií, protože jsem se na ní podílela jako kandidátka i jako marketingový specialista. Tajemství šéfkuchaře samozřejmě prozrazovat nebudu, ale pár momentů bych ráda vypíchla, a to na základě komentářů kolegů od fochu, marketérů, politologů, novinářů.

16. 6. 2024

Vítejte u Aby bylo jasno. Víte, že ruská ekonomika navzdory 11 kolům sankcím roste mnohem rychleji než ekonomika USA, Německa, Francie nebo Británie? A víte, že vláda potichu vyhazuje stovky milionů třeba na knižní festival, na kterém prezentuje Českou republiku jako zemi na pobřeží?

15. 6. 2024

Thorův "petiční stánek" před Úřadem vlády obsadili 13 června policisté a těžkooděnci. Zadrželi dva aktivisty. 392 dnů trvalo úřadům, než dokázaly vyklidit stánek před Úřadem vlády. Jako záminka jim posloužila oprava zdi. 

15. 6. 2024

Dnes proběhl v Památníku Lidice pietní akt k připomenutí vyhlazení obce německými nacisty.

14. 6. 2024

Zkušený obchodník s pohledávkami Jan Čermák definitivně ovládl klíčovou firmu Jaromíra Soukupa, a stal se tak novým mediálním hráčem na tuzemském trhu. Soukupa dostal z poslední stěžejní pozice, ze které ještě mohl mít alespoň částečný vliv na chod TV Barrandov. Přišel o to, co pro něj bylo osobně nejcennější – o publicitu.

14. 6. 2024

Fialova vláda vypouští balónky zavedení školného dlouhodobě. Evropské volby jim ukázaly, že pro další volební období v České republice důvěru nedostanou, proto budou tlačit co nejvíc asociálních deforem už teď. Na debatu o změnách financování vysokých škol ale není v tuto chvíli vůbec prostor. Vláda se musí naopak zabývat např.

Stránky