Aktuálně

26. 9. 2023

Máme tady Bez obalu s číslem 39 a já Vás u něj vítám.

24. 9. 2023

Propagační sekce MY, LIDÉ vás zve ve čtvrtek 26. října 2023 od 17,00 - 19,00 hodin na slavnostní setkání občanů u příležitosti 105. výročí vzniku Československé republiky. Místo setkání: České Budějovice, Senovážné náměstí, Dům kultury Metropol, Malá scéna 

23. 9. 2023

Naše je a naše zůstane! Připomínkový akt k již 85. výročí mnichovské zrady 

TRADIČNÍ SETKÁNÍ KČP a KSČM PŘI PŘÍLEŽITOSTI JIŽ 85. VÝROČÍ ZRADY ZÁPADNÍCH "SPOJENCŮ" V MNICHOVĚ ROKU 1938 

Připomínkový akt Klubu českého pohraničí v lesním areálu Peršlák poblíž rakouských hranic

23. 9. 2023

KSČM vyzývá prezidenta Petra Pavla, aby se stal skutečným prezidentem všech občanů, a nikoliv loutkou v rukou svých poradců, sponzorů a současné vlády. To od něho čekají jeho voliči i nevoliči, tedy, že bude tím, kdo bude sjednocovat, a ne rozdělovat společnost. Jeho projev v orgánech OSN však byl učebnicovým příkladem jednostranné slepoty a ideologického pohledu na svět.

23. 9. 2023

Měli bychom vracet slovům jejich skutečný význam. Například 30. září 2023 bude 85. výročí Mnichovské dohody. Ta je dnešním informačním "hlavním proudem" nazývána pouze Mnichovskou krizí. Ale ve skutečnosti šlo o zradu a diktát, navíc spojený s heslem "o nás, bez nás".

22. 9. 2023

Ruský plyn ze severních potoků atd. byl po zákazu jeho odběru nahrazen ruským (americkým) LNG. Rusové si vydělají více neboť jeho produkci a prodej reálně o moc zvýšili. Číňané a Ameriřané si vydělají a Evropané prodělají, dokonce jsou nadšení jak s Rusy vydrbali. Předražený plyn všichni zaplatíme, ale politické špičky EU a ČR toto neřeší.

21. 9. 2023

S lidmi pro lidi za SPOJENOU LEVICI.

MY, LIDÉ

Zahájení mediální činnosti skupiny MY, LIDÉ v Soběslavi dne 20. září 2023 před soběslavským hradem Hláskou.

Naším cílem je sjednotit jihočeskou vlasteneckou radikální levici a otevřít KSČM více lidem.

Vrátíme KSČM zpět do první politické ligy!

20. 9. 2023

Dnešní Lidové noviny se zmiňují o tom, že jsem stranou ČSSD předběžně navrhován na 21. místo společné kandidátky levicových stran do Evropského parlamentu. To je pravda. Lidové noviny z toho ale vyvozují, že je to můj jakýsi záměr, jak se přes kroužkování dostat do Bruselu. Přiznám se, že tento záměr já nemám.

19. 9. 2023

»K tak dlouhodobému období ztráty kupní síly výdělků v historii České republiky dosud nedošlo,« uvedl v minulém týdnu hlavní ekonom UniCredit Bank Pavel Sobíšek. Navzdory tomu, že průměrná mzda nominálně roste, kvůli inflaci její reálná hodnota klesla ve druhém čtvrtletí tohoto roku o další tři procenta. Aktuálně je tak kupní síla Čechů na úrovni před pěti lety.

Stránky