Aktuálně

25. 5. 2023

Programový článek předsedy Ústředního výboru Komunistické strany Ruské federace. Z obsáhlého programového článku vyjímáme:

Válka byla vyhlášena

24. 5. 2023

Byli bychom panu prezidentu P. Pavlovi velmi vděční, kdyby nám, českým vlastencům, alespoň dodatečně sdělil, v čem a kdy "sudetoněmecký landsmanšaft" přispěl ke zlepšení česko – německých vztahů až tak, že považoval za nutné za to poděkovat B. Posseltovi.

23. 5. 2023

V nejbližší době se chystá fórum pro rozvoj Tibetu, na kterém se bude vysílat prezentační video s názvem Dekódování modernizace v čínském stylu na »střeše světa«.

23. 5. 2023

Zatímco vláda lidem říká, že dobá je zlá a je potřeba si utáhnout opasky, sami vládní představitelé přichází se zbytečnými návrhy, které v současné situaci vůbec ničemu nepomohou a zcela nesmyslně zatíží státní rozpočet. A nejen státní.

22. 5. 2023

Na to lze odpovědět s téměř stoprocentní jistotou: Samozřejmě nebude. Ani žádná menší, lokální, oborová, natož všeobecná, generální. Josef Středula, šéf největší odborové centrály sice bezprostředně po zveřejnění další vlny fialových opatření na další vlnu rabování (nejen) peněženek daňových poplatníků tím pohrozil, ale teď již je v podstatě ticho.

21. 5. 2023

Před několika dny, v noci na 16.5.2023 se odehrála v Kyjevě důležitá událost. V hlavním městě Ukrajiny Kyjevě byly již delší dobu, řadu měsíců, rozmístěny dvě baterie protiletadlových a protiraketových systémů Patriot americké výroby. Údajně nejlepší systémy protivzdušné obrany na světě.

19. 5. 2023

Dohoda o obranné spolupráci mezi ČR a USA, kterou uzavřela česká vláda, je vazalskou smlouvou, jakou uzavírala v devatenáctém století Velká Británie se svými koloniemi. Na jejím základě budou moci být na území ČR zřízeny americké vojenské základny, což nezůstane bez odvety ze strany Ruska.

18. 5. 2023

V hlavním městě Běloruska v Minsku se konalo ve dne 21. - 22. 4. 2023 "Mezinárodní antifašistické fórum", kterého se zúčastnili zástupci Komunistických stran z více než 50 zemí světa. 

18. 5. 2023

Dostupný je na všech oblíbených podcastových platformách, jako jsou Spotify, Apple podcast, Google podcast, ale i na YouTube.

16. 5. 2023

Vážení čtenáři, milé čtenářky,

Stránky